Zámek Potštejn

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Jarníkova 1, Potštejn 51743

Excelentně hodnocený hotel Zámek Potštejn najdete ve východních Čechách nedaleko města Vamberk. Okouzlí vás romantickou atmosférou, pohádkovým ubytováním v přepychových zámeckých komnatách i parkem s růžovou zahradou. Ať přijedete ve dvou, s rodinou nebo s celým firemním týmem, budete si odvážet nezapomenutelné zážitky.V barokním zámku z 18. století jsou připravené dvoulůžkové komnaty a prostornější čtyřlůžkové apartmány se dvěma ložnicemi a obývákem. Přízemí a v létě také nádvoří budovy patří útulné cukrárně. V ceně ubytování je bezpečné parkování přímo v areálu zámku.

  • Internet
  • Snídaně v ceně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Zámek Potštejn On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Dvoulůžkový pokoj CHATEAU DE-LUXE
Dvoulůžkový pokoj CHATEAU STANDARD
Čtyřlůžkové CHATEAU APARTMÁ

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Zámek Potštejn Pokoje

Ve všech 5 pokojích a 3 apartmánech v Zámku Potštejn je stylový dobový nábytek a každý má také vlastní moderní koupelnu se sprchovým koutem nebo vanou a sociálním zařízením. Do výbavy patří komfortní postele (manželské nebo oddělené na přání), LCD televize a posezení. V jednom z apartmánů je kuchyňský kout.

K internetu se připojíte zdarma přes Wi-Fi, k dispozici je dětská postýlka. Před příjezdem si můžete do pokoje objednat přípitek, květiny nebo ovocnou mísu. Pro firemní klientelu má zámek připravené 2 salonky a velký sál až pro 150 hostů. Čtyřnozí domácí mazlíčci dovnitř nemohou.

Zámek Potštejn Gastronomie

Zámek Potštejn nemá vlastní restauraci, v klidu posedět a pochutnat si na výtečné kávě a zákuscích můžete v jeho cukrárně. Pořádný oběd a večeři si pak dáte v některém z potštejnských stravovacích podniků, kterých je v okolí zámeckého areálu hned několik. Milovníky piva potěší bezprostřední blízkost originálního minipivovaru s nabídkou několika druhů klasických piv i speciálů.

Zámek Potštejn Recepce

Denně od 8:00-22:00 hodin


Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Zámek Potštejn Dostupnost

Potštejnem prochází hlavní silniční tah č. 14 z Liberce do České Třebové, který se u Vamberka kříží s hlavním tahem č. 11, směřujícím z Hradce Králové do Ostravy. Areál Zámku Potštejn přímo sousedí se silnicí, parkovat v něm budete bezplatně.
Z potštejnské vlakové stanice dojdete k zámku pěšky za 10 minut, autobusová zastávka je vzdálená 250 metrů.

Zámek Potštejn Okolí

Zámek Potštejn nabízí několik typů prohlídek včetně hrané nebo noční. V jeho tajemném sklepení se seznámíte s duchy zdejších historických postav, dětem se bude líbit expozice Pohádkov. Od zámku si udělejte procházku ke hradu Potštejn, další stavební památky pak najdete v blízkém okolí obce. Ve Vamberku si prohlédnete Muzeum krajky nebo Muzeum starých technických exponátů a kuriozit.

Zámek Potštejn

Jarníkova 1, Potštejn
Zobrazit celou mapu